Kochane Siostry, Nauczyciele , Rodzice!

16 marca 2022, Autor: admin

Na ręce s. Jolanty, Dyrektora Naszego Przedszkola we Krakowie, chciałabym bardzo serdecznie podziękować Wam za wspaniałą, bardzo błyskawiczną akcje pomocy dla Rodziny Prospero w Perú.

Wybuch wojny na Ukrainie na pewno sparaliżował i przyćmił radość nas wszystkich, ze udało się pomoc komuś na  drugim końcu świata, ale jest to faktem.

Na zakup ziemi potrzebowaliśmy 25 tys złotych , w ciągu praktycznie 4 –ch dni trwającej zbiorki na moje nazwisko w Centrum Misyjnym  wpłynęło 24 768,30 złotych, tak wiec z naszego Przedszkola Urszulanek przelano prawie polowe tej sumy , bo aż 10,868,30zlotych.

Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie, poświęcony czas i taki rozmach tej akcji, ze w tak krótkim czasie udało się zebrać tak imponującą sumę.

Rodzina Prospero jeszcze nie dowierza, ze ma swój kawałek ziemi i dziękuję WSZYSTKIM modląc się za Was.

W obecnej chwili na zakupionym terenie została wykonana wylewka z cementu i powoli pan Prospero będzie sam budował swój dom.

Pozdrawiam serdecznie z Limy, gdzie wczoraj po dwóch latach od wybuchu pandemii dzieci rozpoczęły naukę w szkole. S.Barbara