IMIENINY SIOSTRY PRZEŁOŻONEJ

13 października 2022, Autor: admin

Z ogromna radością świętowaliśmy w społeczności Przedszkola imieniny siostry Marii, Przełożonej Krakowskiej Wspólnoty Sióstr Urszulanek. Przedszkolaki zaśpiewały Solenizantce Piosenki: „Święta Maryjo, Królowo naszych codziennych spraw”, „Maryja do Jezusa prowadzi wszystkie dzieci” oraz bardzo energetycznie tradycyjne ”Sto lat”. W wierszu – modlitwie poleciliśmy Siostrę opiece Bożej Opatrzności, a przedstawiciele ze wszystkich grup wiekowych wręczyli mega słoneczniki z bibuły z nasionami w postaci … pomadek. W spotkaniu uczestniczyła także siostra Iwona, Przełożona Prowincjalna Zgromadzenia, goszcząca w tych dniach w Krakowie. Siostra serdecznie podziękowała za zaproszenie do Przedszkola i życzenia oraz wręczyła Przedszkolakom smakowite łakocie.