Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

29 maja 2023, Autor: admin

Jedno z najpiękniejszych, rodzinnych świąt z kart kalendarza obchodziliśmy w Przedszkolu w poniedziałek i wtorek – 22 i 23.05.23 r. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Przedszkolaki ze wszystkich grup zaprosiły Rodziców na występy artystyczne oraz  wspólne celebrowanie pięknych chwil „przy ciasteczku i herbatce”. Okolicznościowe wiersze i piosenki z zaangażowaniem, przejęciem i odrobiną tremy recytowane i śpiewane przez Dzieci wycisnęły niejedną łzę wzruszenia z rodzicielskich oczu, a tańce przygotowane z Dziećmi przez pana Jacka Leśniaka, instruktora gimnastyki korekcyjnej i tańców w Przedszkolu podgrzały atmosferę radości. Miłą dla wszystkich niespodzianką było zaproszenie do tańca także Rodziców. Przedszkolaki wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane niespodzianki, które są tymi najpiękniejszymi i najcenniejszymi prezentami, z zawartością sporej dawki miłości.