Gala wręczenia Dyplomów Sześciolatkom
Po pracowitym roku przedszkolnym przyszedł czas pożegnania się Sześciolatków
z Przedszkolem. Po uroczystej Mszy św. w środę, 17.06.2026 r. w sali 6 – latków odbyła się gala wręczenia Dyplomów Absolwentom. Sześciolatki zaprosiły Rodziców na spektakl słowno – muzyczny „Na krakowską nutę…”, po którym Siostra Przełożona wraz z wychowawczyniami, s. Anną i p. Haliną uroczyście wręczyły Dzieciom Dyplomy ukończenia Przedszkola Sióstr Urszulanek UR i okolicznościowe prezenty. Każdy Absolwent z radością i dumą odbierał wyróżnienie przy gromkich brawach Rodziców. Po części uroczystej był czas na miłe pogawędki przy poczęstunku na „szwedzkim stole” w duchu mericiańskiego Insieme.

