Msza święta dziękczynna za rok przedszkolny
Wdzięczni Panu Bogu za przeżyty rok przedszkolny modliliśmy się w społeczności Przedszkola wspólnie z Rodzicami podczas Mszy świętej w środę, 17.06.2026 r. Kapelan Przedszkola ks. Mateusz Szymczyk modlił się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na nowym etapie życia dla Sześciolatków oraz o bezpieczny i błogosławiony czas wakacji dla wszystkich Przedszkolaków, rodzin i personelu,
a zaproszony do koncelebry ks. Proboszcz Józef z zaprzyjaźnionej Parafii św. Mikołaja modlił się w intencji dziękczynnej za dar osoby s. Przełożonej Marii Jaworskiej osu dla naszej społeczności przedszkolnej z prośbą o potrzebne łaski, siły i Boże błogosławieństwo w nowej misji. Podczas Eucharystii Dzieci pięknie śpiewały, modliły się oraz dialogowały z księdzem Kapelanem podczas homilii. Po Mszy św. delegacja Rodziców z grupy Dzieci 6 – letnich skierowała do Siostry przełożonej serdeczne słowa podziękowania za wieloletnią troskę o Przedszkole i wręczyła kwiaty oraz słowa wdzięczności do Księży za posługę duszpasterską w Przedszkolu i przybliżanie Dzieci do Pana Boga. Wychowawczyni 6 – latków p. Halina wraz z s. Przełożoną (w zastępstwie nieobecnej s. Dyrektor) wręczyły kilkorgu Rodzicom Dyplomy
z podziękowaniem i uznaniem za czynną współpracę, zaangażowanie, wkład pracy, poświęcony czas i działania na rzecz grupy i Przedszkola przez kilka lat czynnie wpisujących się w urszulańską postawę Serviam.

