Konkurs kolęd i pastorałek – zbliża się termin zgłoszenia do konkursu!

1 grudnia 2022, Autor: admin
Serdecznie zapraszamy do udziału w przedszkolnym konkursie kolęd i pastorałek. Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu oraz niezbędne informacje.  Zachęcamy do udziału ! 🙂
Formularz zgłoszenia do konkursu → klik

REGULAMIN WEWNĘTRZNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

1. Organizator konkursu:

Przedszkole nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie

1. Cele konkursu:

1. Podtrzymywanie tradycji kolędowania.

2. Poszerzenie wiedzy na temat tradycji bożonarodzeniowych.

3. Upowszechnianie polskich kolęd i pastorałek.

4. Rozwijanie pasji wokalnych dzieci oraz umożliwienie im prezentacji tych umiejętności.

1. Uczestnictwo w konkursie:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci z Przedszkola nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie.

2. Przystąpienie dzieci do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

1. Zasady konkursu:

1. Konkurs odbędzie się 13.12.2022r. o godz. 9:30 w Przedszkolu nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie.

2. W konkursie biorą udział soliści lub rodzeństwa.

1. Każdy uczestnik prezentuje jeden wybrany utwór – kolędę lub pastorałkę.

2. Rodzice dzieci biorących udział w konkursie zobowiązują się dostarczyć do organizatora podkład muzyczny na płycie CD lub USB do dnia 06.12.2022r.

3. Prezentacje z nagraną linią wokalną będą dyskwalifikowane.

4. Uczestnicy i zwycięscy konkursu otrzymają dyplom oraz nagrody.Kryteria oceny:

1.
      1. Dobór repertuaru do możliwości wokalnych wykonawców.

2. Ogólny wyraz artystyczny: wrażliwość artystyczna, ubiór, kultura sceniczna.Zgłoszenie do konkursu:

1. Rodzic zgłasza udział dziecka w konkursie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (Załącznik nr. 1) i przekazuje go do jednego z koordynatorów konkursu:

s. Anna Nowak (grupa 3-latków), Halina Łaciak (grupa 3-latków), Anna Leżanka (grupa 4-latków) w terminie do 01.12.22 r.

1. Dodatkowe informacje i uwagi końcowe:

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator konkursu.

2. Organizatorowi przysługuje prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące po opublikowaniu ich na stronie internetowej Organizatora.

3.  Organizator zapewni nagłośnienie i odtwarzacze audio CD i USB.