Blog

Aktualności

Spotkanie ze św. Biskupem Mikołajem

10 grudnia 2019, Autor: jolanta

06.12.2019 r. – uroczysty, niezwykle radosny i długo wyczekiwany dzień spotkania dzieci ze św. Biskupem Mikołajem już za nami. Na dźwięk dzwonka ogłaszającego wszem i wobec przybycie do przedszkola Gościa z Nieba wszystkie przedszkolaki były w gotowości, oczekując kolejnego sygnału dzwonka, oznaczającego, że oto gość odwiedza kolejną grupę. Spotkania były serdeczne, miłe i ciepłe. Niezwykły Gość rozmawiał z dziećmi, opowiadał „jak to jest w Niebie” i nie dał się zaskoczyć nawet poważnemu pytaniu 6 – latka: „czy potrafi bilokować”? W każdej grupie witany był piosenkami i wierszami; otrzymał imieninowe prezenty przygotowane przez dzieci; a w grupach 5 – i 6 – latków uczestniczył w małym przyjęciu na jego cześć delektując się wykonanymi przez przedszkolaki muffinkami i pischingerem, popijając kompotem owocowym wykonanym w ramach jesiennych przetworów. Dzieci otrzymały od Świętego piękne podarki i wykonywały wspólne, pamiątkowe fotografie.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.