Blog

Aktualności

Rodzinne spotkania świąteczne w Przedszkolu

10 stycznia 2020, Autor: jolanta

W dniach 17 i 18.12.2019 r. w Przedszkolu odbyły się rodzinne spotkania świąteczne w poszczególnych grupach wiekowych.  W grupie trzylatków „Jasełka” przygotowali i przedstawili chętni Rodzice ujawniając talenty aktorskie oraz muzyczne, a dzieci z pozostałych grup przedstawiły przygotowane przez siebie „Jasełka”. Na spotkaniach gościliśmy s. Przełożoną Kingę Klepek, s. Dyrektor Przedszkola, kilka Sióstr ze Zgromadzenia oraz kilka Babć. Siostra Przełożona w imieniu swoim i Sióstr ze Zgromadzenia życzyła wszystkim m.in. prawdziwego spotkania w Rodzinach |z narodzonym Dzieciątkiem podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Po tradycyjnych „Jasełkach” w prawdziwie ciepłej i rodzinnej atmosferze wszyscy wspólnie radowali się nadchodzącymi urodzinami Pana Jezusa.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.