Blog

Aktualności

plastyczne warsztaty pt. „Wielkanocne jajko”

10 kwietnia 2019, Autor: jolanta

Święta Wielkanocne są to święta rodzinne i radosne. Z wytęsknieniem oczekują na nie zarówno dzieci jak i dorośli. Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Z tej okazji dnia 9.04.2019r. zaprosiliśmy Rodziców wraz z dziećmi na plastyczne warsztaty pt. „Wielkanocne jajko”.  Na zajęciach przedszkolaki z pomocą rodzeństwa i Rodziców przygotowały z różnorodnych materiałów plastycznych piękne wielkanocne jajka, wesołe baranki, kurki i zajączki. Gotowe prace dzieci zabrały do domu.  Spotkanie było dobrą okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej kreatywnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze przy herbatce i ciasteczku. Warsztaty umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój.

©2018 Przedszkole42. Wszelkie prawa zastrzeżone.